• Kategorie
   Pro školy

  Akce pro školy – představení

  pexels-photo-129029

  PAPRSEK – spolek pro využití volného času, z.s. (dále jen „Paprsek“) je organizací zabývající se volným časem dětí a mládeže.

  Naše volnočasová aktivita je směřována jednak v době prázdnin a víkendů, ale i v organizaci akcí v průběhu školního roku. Právě tyto aktivity mohou pomoci školám v plnění ŠVP. Zahrnují pobyty dětí u moře, pobyty v naší krásné přírodě, exkurze a prohlídky zajímavých míst. Nejsme cestovní kanceláří ani agenturou. Máme ve svých řadách dobrovolníky z řad studentů, rodičů i učitelů. Na základě zkušeností si dovolujeme rozšířit i naši nabídku pro další školy.

  Naše organizace působí již od začátku roku 2003. Našich akcí se zúčastnilo za tuto dobu tisíce dětí a rodičů. Chceme být více v podvědomí nejen některých olomouckých škol, ale i širokého okolí v našem kraji.

  Dovolujeme si uvést přehled nabídky našich aktivit , které můžete v budoucnu využít nebo o kterých budete vědět.

  • Pobyty dětí v přírodě:
   • Chorvatsko u moře: přímořské letovisko v Pakoštane. V měsíci červnu nebo září.
   • Tuzemské pobyty: v přírodě nabízených partnerských zařízeních – např. Jeseníky – Staré město, Loučná. Beskydy -Hutisko – Solanec . Můžeme nabídnout i pomoc našich dobrovolníků při organizaci a realizaci programů, animační programy.
  • Exkurze: Olomoucí, Prahou apd. Formou procházky spojené s výkladem (podle věku dětí) a zajímavostí. Doplněné např. návštěvou Pevnosti poznání, muzei, botanickou zahradou, ZOO na Svatém Kopečku
  • Exkurze formou zájezdu: Oswietim – Krakow, Orlí hnízdo, Vídeň apd.
  • Zimní lyžování: nejsme lyžařskou školou, ale rozvíjíme dovednosti na sněhu ( lyžování a snowboarding) jednodenními sobotními výjezdy do Jeseníků nebo jarní prázdniny v rakouských Alpách.
  • Prázdninové aktivity pro děti, rodiče s dětmi: Pobyty v Chorvatsku u moře, letní dětské tábory nebo příměstský tábor v Olomouci.

   

  Pro podrobnější informace je možné domluvit schůzku se zástupcem naší organizace, který Vás rád navštíví. Informace také poskytujeme na níže uvedených telefonech, popř. emailové adrese.

   

  Bližší informace a kontakt:

  777 226 493 Mgr. Marie Vitásková

  722 963 643 PaedDr. Jiří Vitásek

  608 878 767 Alexander Fomizcew

  www.paprsek.info  

  www.facebook.com/paprsekolomouc     

  email: info@paprsek.info

   

  PAPRSEK-spolek pro využití volného času, z.s.

  Foerstrova 1040/35

  779 00 Olomouc

    Reklama
  © 2014 Paprsek Olomouc.
  Powered by
  Starší příspěvky:
  pap18_olomouc-jaro-sen
  Olomouc očima seniorů – setkání s jarní Olomoucí

  Zveme Vás do Olomouce, starobylého města s nejstarší moravskou universitou a druhou největší městskou památkovou rezervací v České republice. Akce...

  Zavřít