• Rodinný rekreační pobyt s animačním programem pro děti

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  Spolek Paprsek ve spolupráci s agenturou HraNa

  pořádají

   

  Rodinný rekreační pobyt s animačním programem pro děti

    

  Informace o místu a termínu:

  Pobyt se koná od neděle 19. 7. 2020 do neděle 26. 7. 2020.

  Místo konání je v areálu rodinného hotelu Na Trojce v Pustých Žibřidovicích. Toto rekreační zařízení se nachází v podhůří Hrubého Jeseníku v okrese Šumperk, disponuje komplexním zázemím a úžasnou okolní přírodou, vhodnou pro dětské tábory či rodinné pobyty. Informace o areálu lze získat na webové adrese: www.hotelnatrojce.cz

   

  Ubytování:

  Ubytování je zajištěno ve zděné budově příjemného rodinného hotelu, konkrétně ve dvou, tří a čtyř lůžkových pokojích, se společným sociálním zařízením na každém patře, nebo ve třech pětilůžkových apartmánech. Pokoje jsou vybaveny standardními lůžky s hotelovými lůžkovinami, umyvadlem, skříněmi a TV, apartmány pak navíc kuchyňkou s mikrovlnou troubou, lednicí a elektrickou ploténkou. Vnitřní prostory dále obsahují společenskou místnost a klubovnu. Mezi venkovní prostory patří travnaté hřiště, hřiště pro volejbal, 15 m bazén, ohniště, dětské hřiště a terasa s možností venkovního grilování.

   

  Strava:

  Strava je zajištěna v podobě plné penze, tedy 3x denně jídlo (snídaně, oběd, večeře). V případě různých individuálních stravovacích omezení lze bez problému jídelníček upravit.

   

  Doprava:

  Dopravu do areálu v den zahájení si zajišťuje každý účastník individuálně. Možností je vlastní doprava automobilem (před hotelem se nachází bezplatné parkoviště) nebo vlakovou dopravou na zastávku Jindřichov na Moravě. Odtud budou účastníci odváženi hotelovým minibusem na místo pobytu.

   

  Věkové doporučení:

  Rekreační pobyt je bez věkových omezení a je určen nejen pro dospělé s dětmi, ale také pro děti samotné (od devíti let věku), tedy například pro kamarády či rodinné příbuzné.

   

   

  Program:

  Pro děti je zajištěn animační program, který povedou zkušení animátoři, a bude probíhat v několika etapách – dopoledne, odpoledne a večer. Děti během programu čekají pohybové, výtvarné, sportovní, týmové, dramatické či adrenalinové aktivity. Do programu se samozřejmě mohou zapojit samozřejmě také dospělí. Ti, ale mohou spíše využít volných chvil, kdy je o jejich ratolesti dobře postaráno a mohou například relaxovat u bazénu či v hotelové sauně, projet se na kole po mnoha vyznačených cyklistických stezkách nebo si udělat pěší výlet na zajímavá místa v okolí. Děti rozhodně nemají povinnost se účastnit každého animačního programu a mohou tedy různé výlety absolvovat se svým dospělým doprovodem. Jistě si všichni odvezou spoustu pěkných zážitků.

   

   

  Cena za dítě: 4 390,- Kč / os.

  V ceně je zahrnuto: ubytování na 7 nocí, 8x plná penze (začátek v neděli obědem, konec v neděli snídaní a obědovým balíčkem na cestu) a celodenní pitný režim, kompletní animační program s animátory, zdravotník, materiál, pojištění účastníků, možnost uskladnění kola, neomezené využití hotelového bazénu, klubovny a venkovních hřišť.

   

  Cena za dospělého: 4 950,- / os.

  V ceně je zahrnuto: ubytování na 7 nocí, 8x plná penze (začátek v neděli obědem, konec v neděli snídaní a obědovým balíčkem na cestu) a celodenní pitný režim, volný vstup na animační program s animátory, zdravotník, pojištění, možnost uskladnění kola, neomezené využití hotelového bazénu, klubovny a venkovních hřišť.

   

  Přihlášky:

  Přihlášku je nutné odevzdat do 31. 5. 2020, a to vyplněnou a podepsanou na mail: info@paprsek.info. Ostatní informace je možné získat u paní Mgr. Marie Vitáskové, tel. 777 226 493 nebo u pana Alexandra Fomiczewa, tel. 608 878 767.

  Na základě odevzdané přihlášky obdrží zástupce uvedený v přihlášce následující dokumenty: pokyny k platbě, potvrzení o zdravotní způsobilosti, zdravotní dotazník, potvrzení o bezinfekčnosti, detailní informace k táboru.

   

  On-line přihláška zde

    Reklama
  © 2014 Paprsek Olomouc.
  Powered by
  Starší příspěvky:
  pap20_tabory-deti3
  Pobytový tábor s Harry Potterem

   Spolek Paprsek ve spolupráci s agenturou HraNa pořádají Pobytový tábor pro děti s názvem Harry Potter     Informace o...

  Zavřít