• Poznávací výlet Toskánsko

  san-gimignano-best

  Termín: 6. 5. – 10.5. 2015

   

  Cena: 5.900,- Kč

   

  V ceně: 2x ubytování ve dvoulůžkových pokojích se snídaní kontinentálního typu, doprava autobusem, průvodce

   

  Termín úhrady:

  záloha 2.400,- Kč na osobu ihned po přihlášení, doplatek do 31. 3. 2015 na účet č. 1815458359/0800, vs. rodné číslo účastníka bez posledního troj až čtyřčíslí. Můžete platit také v kanceláři OS Paprsek, Foerstrova 35, Olomouc – pondělí, středa od 15. 00 hod. do 17. 00 hod.

   

   

  Program:

  • 6. 5. odjezd v 17.00 hod., přes Rakousko do Itálie (oblast Toskánska).
  • 7. 5. návštěva Carrary /mramorové lomy vyhledávané umělci od dob Michelangela (největší v Evropě). Dále navštívíme město Lucca – známé zpracováním a výrobou hedvábí. Zájemci mohou vystoupat na radniční věž, odkud je pěkný výhled na město (vstupné 3,5 €). Odpoledne se přeplavíme trajektem na ostrov Elba. Zde navštívíme Napoleonův dům, kam byl vypovězen a odtud uprchl zpět do Francie v r. 1815. Cenu trajektu si účastníci hradí sami.
  • 8. 5. po snídani pokračujeme do náhorního městečka Voltera, které vyniká zpracováním alabastru. Zájemci mohou vystoupat (vstupné 1 €) na radniční věž, ostatní se mohou projít středověkými uličkami. Odtud přejedeme do San Gimignano, jednoho z nejkouzelnějších toskánských městeček s věžovými domy. Po obědě se přemístíme přes viničnou oblast Chianti do starého etruského města Arezzo. Po procházce se přesuneme do Sieny, kde se nachází hlavní náměstí v podobě lastury a kde se každoročně konají v srpnu závody na koních (Palio). Podle města je označována barva hlíny jako siena pálená. V těchto městech bude prohlídka s průvodcem po nejdůležitějších památkách a pak ve volném čase mohou účastníci pokračovat dle svého uvážení. Na večer se vrátíme na nocleh do kempu v Pise. Ve večerních hodinách plánujeme pro zájemce vycházku k překrásně nasvícené „ Šikmé věži“.
  • 9.5. po snídani bude následovat dvouhodinová prohlídka v Pise (Campo dei Miracoli – Šikmá věž, dóm, baptisterium, Camposanto a muzea (kombinované vstupné dle vlastního uvážení asi 5 €)). Zbývající část dne strávíme ve Florencii – společná návštěva Uffizi-obrazárna (15 €), prohlídka centra města s průvodcem. V dalším volném čase do odjezdu asi 20.00, budou mít všichni rozchod.

   

  Předběžná cena vstupů a trajekt cca 80 € (ceny uvedené výše mohou být změněny). Také program může být mírně poopraven. Pro přihlášené účastníky bude včas upřesněno.

   

  Přihláška

  Vaše jméno *

  Váš telefon *

  Váš email *

  1. účastník (jméno a příjmení, adresa bydliště, rodné číslo)

  2. účastník (jméno a příjmení, adresa bydliště, rodné číslo)

  3. účastník (jméno a příjmení, adresa bydliště, rodné číslo)

  Podrobnosti k přihlášce

   Zaškrtnutím tlačítka "Souhlasím se zpracováním osobních údajů" dávám spolku Paprsek, z.s. dobrovolný souhlas se zpracováním mých osobních údajů, konkrétně jména, příjmení, telefonu, e-mailové adresy, které může být použita za účelem mé identifikace, a k zaslání nabídek spolku. Prohlašuji, že jestliže mi je méně než 16 let, tak jsem požádal svého zákonného zástupce (rodiče) o souhlas se zpracováním mých osobních údajů.

    Reklama
  © 2014 Paprsek Olomouc.
  Powered by
  Starší příspěvky:
  p101002
  Chorvatsko – Pakoštane 2014

    [nggallery id=25]  

  Zavřít