• Podzimky s Paprskem

  p1070261

  Kdy:          26. – 29. října 2016   

  Kde:          Centrum MOSTY V LUKÁCH — Loučka

  Pro koho:   pro děti, které se nechtějí nudit doma o podzimních prázdninách

   

  Program:

  Možnosti her v areálu střediska, vycházky do lesa a okolní přírody, sběr přírodnin.  Z těchto přírodnin a plodů budeme vyrábět různé výrobky a dárky pro sebe kamarády a rodiče. Pro zájemce možnost jízd na koních – bude upřesněno

  Protože jsme v období halloweenu – budeme vyrábět strašidla z dýní. Vyvrcholením bude velká halloweenová diskotéka a rej strašidelných masek. Dívky si mohou zkusit tanec a pohybovou aktivitu jako v létě na táboře. Připraveny budou i další činnosti, soutěže pro kluky a holky. V žádném případě se nebudeš nudit. Pokud tě zajímá, jaké to bylo v minulém roce, podívej se na foto – www.paprsek.info . S dětmi pojedou vedoucí, které znáš z tábora a jsou bezva!

  Organizace:     odjezd autobusem ve středu  26. října  v 10 hod.  z ulice Dobnerova (mezi zdravotním střediskem a OC Billa) Olomouc. Příjezd tamtéž v sobotu 29. října v 15 hod.

   

  Cena pobytu:              1600          (akce je na 4 dny)

  V ceně:     doprava autobusem, ubytování a celodenní strava (začínáme obědem a končíme obědem), úrazové pojištění, zdravotní zabezpečení, program včetně pomůcek, materiálu a drobných odměn pro děti.

   

  Přihláška a úhrada:  uzávěrka přihlášek do 17. října 2016 přihlášku poslat na adresu: Foerstrova 35, 779 00 Olomouc nebo mailem na paprsek-ol@seznam.cz,  případně předej osobně p. uč. Mgr. Vitáskové – mobil: 777 226 493.

  Částku za pobyt zaplať na účet KB č.: 43-0557570297/0100 do 21. října 2016

   

  S sebou nezapomeň:
  do chaty přezůvky, osobní potřeby na hygienu, pyžamo, oblečení do klubovny,  masku na karneval, pevnou obuv a oblečení do lesa, průkazku ZP, upozornění o zdravotním omezení nebo problémech, oblíbenou hračku, hru apod. Zvaž, zda budeš potřebovat drahý mobil nebo jiné zařízení, které by se ti mohlo poškodit nebo ztratit. Naše organizace ti za ně neručí!

  Informace:         www.paprsek.info,  paprsek-ol@seznam.       Facebook: paprsekolomouc

   

  Přihláška:

  Vaše jméno *

  Váš telefon *

  Váš email *

  1. dítě (jméno a příjmení, adresa bydliště, rodné číslo)

  2. dítě (jméno a příjmení, adresa bydliště, rodné číslo)

  3. dítě (jméno a příjmení, adresa bydliště, rodné číslo)

  Adresa bydliště

  Podrobnosti k přihlášce

   Zaškrtnutím tlačítka "Souhlasím se zpracováním osobních údajů" dávám spolku Paprsek, z.s. dobrovolný souhlas se zpracováním mých osobních údajů, konkrétně jména, příjmení, telefonu, e-mailové adresy, které může být použita za účelem mé identifikace, a k zaslání nabídek spolku. Prohlašuji, že jestliže mi je méně než 16 let, tak jsem požádal svého zákonného zástupce (rodiče) o souhlas se zpracováním mých osobních údajů.

    Reklama
  © 2014 Paprsek Olomouc.
  Powered by
  Starší příspěvky:
  pap16_supersou-tisk
  Superšou 2016

  Zavřít