• Pobytový tábor s Harry Potterem

  pap20_tabory-deti3

   Spolek Paprsek ve spolupráci s agenturou HraNa

  pořádají

  Pobytový tábor pro děti s názvem

  Harry Potter

   

   

  Informace o místu a termínu:

  Tábor se koná od neděle 12. 7. 2020 do neděle 19. 7. 2020.

  Místo konání je v areálu rodinného hotelu Na Trojce v Pustých Žibřidovicích. Toto rekreační zařízení se nachází v podhůří Hrubého Jeseníku v okrese Šumperk, disponuje komplexním zázemím a úžasnou okolní přírodou, vhodnou pro dětské tábory. Informace o areálu lze získat na webové adrese: www.hotelnatrojce.cz

  1

   

  Ubytování:

  Ubytování je zajištěno ve zděné budově příjemného rodinného hotelu, konkrétně ve dvou, tří a čtyř lůžkových pokojích, se společným sociálním zařízením na každém patře. Pokoje jsou vybaveny standardními lůžky s hotelovými lůžkovinami, umyvadlem a skříněmi a TV. Vnitřní prostory dále obsahují společenskou místnost a klubovnu. Mezi venkovní prostory patří travnaté hřiště, hřiště pro volejbal, 15 m bazén, ohniště, dětské hřiště a terasa.

   

   

  Strava:

  Strava je zajištěna v podobě plné penze, tedy 5x denně jídlo (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře) a celodenní pitný režim. V případě různých individuálních stravovacích omezení lze bez problému jídelníček upravit.

   

  Doprava:

  Dopravu do areálu v den zahájení tábora lze vyřešit dvěma způsoby. Prvním způsobem je individuální doprava dětí přímo do areálu v čase uvedeném v pokynech pro tábor. Druhým způsobem jsou srazy na hlavním nádraží v 8.00 hod. v Prostějově, v 8.25 hod. v Olomouci, v 8.45 hod. v Mohelnici a 9.00 hod. v Zábřehu na Moravě. Na každém místě srazu bude přítomný a označený jeden z táborových vedoucích. Případné místo nástupu je nutné uvést v přihlášce a nelze jej měnit.

  2

   

  Věkové doporučení:

  Pro pobytový tábor je doporučen věk dětí 5 – 10 let.

   

  Program:

  Program je založen na knižní předloze spisovatelky J. K. Rowlingové, která vypráví o příbězích mladého kouzelníka Harryho Pottera. Děti na začátku proskakují kouzelnou zdí a ocitají se na nástupišti 9 ¾, kde je vlak odváží do kouzelnické školy v Bradavicích. Moudrý klobouk je pak rozdělí do jednotlivých kolejí, které celý pobyt reprezentují. Během programu na děti čekají úkoly, jako například výuka kouzel, vyrobení kouzelnické hůlky, vaření lektvarů, Famfrpál, turnaj tří kouzelníků, výprava za Baziliškem či hledání viteálů, jejichž zničením mohou porazit Voldemorta. Celým programem děti provází kdo jiný než ředitel bradavické školy Brumbál, Harry Potter, profesor Snape či Hagrid.

  3

   

   

  Cena: 4 950,- Kč / os.

  V ceně je zahrnuto: ubytování na 7 nocí, 8x plná penze (začátek v neděli obědem, konec v neděli snídaní a obědovým balíčkem na cestu) a celodenní pitný režim, kompletní program a instruktorské zajištění, zdravotník, materiál, doprava v případě vlakové přepravy, pojištění účastníků, táborové tričko.

   

   

  Přihlášky:

  Přihlášku je nutné odevzdat do 31. 5. 2020, a to vyplněnou a podepsanou na mail: info@paprsek.info. Ostatní informace je možné získat u paní Mgr. Marie Vitáskové, tel. 777 226 493 nebo u pana Alexandra Fomiczewa, tel. 608 878 767.

  Na základě odevzdané přihlášky obdrží zástupce uvedený v přihlášce následující dokumenty: pokyny k platbě, potvrzení o zdravotní způsobilosti, zdravotní dotazník, potvrzení o bezinfekčnosti, detailní informace k táboru.

   

  On-line přihláška zde

   

  zelfial

    Reklama
  © 2014 Paprsek Olomouc.
  Powered by
  Starší příspěvky:
  koronavirus-feat-2-1320x742
  Koronavirus a naše aktivity

  Vážení členové, děti a naši příznivci, na základě opatření Vlády ČR z 12. 3. 2020 v souvislosti s rozšířením koronavirové infekce jsme nuceni...

  Zavřít