• Letní dětský tábor

  pexels-photo-129029

  Chceš se zúčastnit letního tábora , který pořádá nezisková organizace Paprsek, společnost pro využití volného času Olomouc? Naše organizace pořádá dětské letní tábory každé prázdniny již od roku 2002.

  Letošní tábor bude zaměřen především na zájmovou činnost dětí, které mají rády koně a chtějí strávit týden v sedle. Poznat nebo rozvíjet jezdecké návyky v jízdě na koních. V odpoledních a večerních hodinách spolu s dětmi tzv. všeobecného tábora se zapojí do ostatní táborové zábavy a odpočinku, her a soutěží. Pro děti, které rády jezdí s námi na tábor, ale nechtějí jezdit na koních je připravena všeobecná sekce tvoření různými táborovými činnostmi jako je turistika, tělovýchova, zdravověda, hry a soutěže, výtvarka a další zajímavé činnosti. Program a péči o děti bude zajišťovat kolektiv zkušených a kvalitních vedoucích a instruktorů. Jezdecký výcvik bude i tentokrát zajištěn majitelkou stáje paní Wiesnerovou v Kunčicích u Starého Města a instruktory.

   

  Termín: 10. 7. – 19. 7. 2017 (10 dnů)

  Místo konání: Kunčice, Staré Město pod Sněžníkem — Chata U profesora

  Cena: koně: 4900 Kč,  všeo: 3900 Kč

   

  Strava: Zajištěna 5x denně, kalorickým obsahem a normou odpovídat stravování dětí ve školních a podobných jídelnách, pitný režim. Ubytování v pevné budově.

  Zdravotní péče: Přítomen bude proškolený zdravotník a zdravotní materiál, v místě je dětský lékař. Při předání dítěte na tábor bude nutné doporučení dětského lékaře o způsobilosti dítěte a prohlášení o bezinfekčnosti, které obdržíte s pokyny k odjezdu v červnu.

  Program: Mimo výše uvedené informace bude vycházet ze zájmu dětí a zkušeností minulých ročníků. Jezdecký areál se nachází v blízkosti ubytování. Bude využito krásné lesnaté krajiny a možností přírody. Na chatě bude k dispozici i základní zařízení pro zábavu dětí a jejich zájmy: disko, hifi, diaprojektor a DVD, klubovna, venkovní hřiště a malý bazén pro osvěžení a vodní hry. Využijeme rovněž sportovních a dalších oblíbených zaměstnání pro děti – soutěže, karneval, táborák, vycházky do okolí. Z minulých let je v archivu na stránkách Paprsku celá řada foto z těchto akcí: www.paprsek.info

  Přihlášky, informace a platba: Přihlášku možno podat osobně nebo poštou (viz přílohu) nebo poslat email: paprsek-ol@seznam.cz , tel. 777 226 493 Mgr. Marie Vitásková, 722 963643 PaedDr. Jiří Vitásek.

  S přihláškou nutné uhradit zálohu ve výši 1000 Kč, případně okamžitě uhradit celou částku. Doplatek do konce května 2017.

  Přihlášku zaslat v nejkratším termínu, počet míst omezen. Č.ú.: ČS 1815458359/0800, VS. RČ dítěte

   

  Přihláška

  Vaše jméno *

  Váš telefon *

  Váš email *

  1. dítě (jméno a příjmení, adresa bydliště, rodné číslo)

  Sekce
   koně všeobecný

  Podrobnosti k přihlášce

   Zaškrtnutím tlačítka "Souhlasím se zpracováním osobních údajů" dávám spolku Paprsek, z.s. dobrovolný souhlas se zpracováním mých osobních údajů, konkrétně jména, příjmení, telefonu, e-mailové adresy, které může být použita za účelem mé identifikace, a k zaslání nabídek spolku. Prohlašuji, že jestliže mi je méně než 16 let, tak jsem požádal svého zákonného zástupce (rodiče) o souhlas se zpracováním mých osobních údajů.

   

   

  animal-brown-horse

    Reklama
  © 2014 Paprsek Olomouc.
  Powered by
  Starší příspěvky:
  OLYMPUS DIGITAL CAMERA
  Foto: Alpy 2017

  Zavřít