• Koronavirus a naše aktivity

  Vážení členové, děti a naši příznivci,

  na základě opatření Vlády ČR z 12. 3. 2020 v souvislosti s rozšířením koronavirové infekce jsme nuceni přistoupit k těmto opatřením:

  Do odvolání vládních opatření pozastavujeme organizování jakýchkoliv akcí a projektů, zejména výlety do Florencie, Říma, Norimberku plánované na letošní jaro. Tyto akce přesuneme na vhodný termín na podzim nebo příští rok.

  Akce pro školy budou organizovány ve spolupráci s jednotlivými školami s ohledem na zajištění výuky do konce tohoto školního roku.

  Nadále předpokládáme návštěvu lázní ve Velkém Medéru v plánovaném termínu v květnu. Nabídka tedy nadále pokračuje.  O změnách Vás budeme včas informovat na www.paprsek.info.

  Stejně budeme postupovat i u výletu do Šárváru nebo dalších lázní v Maďarsku.

  U pobytů v Pakoštane / Chorvatsko vzhledem k vývoji v této zemi nepředpokládáme žádné komplikace v letní sezoně. Proto nabídka plánovaných termínů nadále pokračuje.

  Jako případnou náhradu pozastavených akcí pro školy budeme organizovat v letních prázdninách vícedenní tábory pro děti mimo Olomouc a příměstské tábory v našich prostorách. Konkrétní podmínky zveřejníme opět na www.paprsek.info. Rodiče dětí, kteří s námi již některý projekt absolvovaly, budou o nabídkách informováni emaily.

  Kancelář spolku bude nadále otevřená v běžné pracovní době, tedy v pondělí a středu odpoledne (15.00-17.00 hod).

  Telefony pro informace 777 226 493 – p. Vitásková, 608 878 767 – p.Fomiczew jsou nadále funkční.

   

  © 2014 Paprsek Olomouc.
  Powered by